Zarys naszej firmy powstawał w momencie stawiania pierwszych kroków w szkołach profilowych.

Od zawsze kierowała nas pasja i cel, jakim było upiększenie naszego otoczenia.

Dbaliśmy o to, aby zdobywać wiedzę kierunkową w zakresie planowania przestrzennego, prac konserwatorskich, a także prawidłowego funkcjonowania życia roślin.

Zdolność aranżacyjną oraz styl, którym się posługujemy kreujemy po dzisiejszy dzień, a całą zdobytą wiedzę i doświadczenie staramy się przekazać Państwu realizując projekty i wykonując wszystkie założenia ogrodów.

Zaczynaliśmy małymi krokami od prac pielęgnacyjnych i projektowych wraz z realizacją, teraz budujemy ogrody dla Deweloperów oraz Spółdzielni i Wspólnot mieszkaniowych, a także zajmujemy się ogrodami prywatnymi.

Dokonujemy szczegółowych pomiarów oraz analiz podczas przeprowadzanej wizji lokalnej, następnie przedstawiamy zarys koncepcyjny. W przypadku akceptacji, zawieramy umowy i zaczynamy pierwszy pełnowartościowy etap budowy ogrodu jakim jest wykonanie projektu koncepcyjnego, albo projektu wykonawczego. Następne etapy to szczegółowe i złożone prace budowlano-ogrodnicze. Każdy etap jest dla nas bardzo ważny, a istotą naszego działania jest fachowe i prawidłowe podejście do tematyki konkretnego zagadnienia. Nie bagatelizujemy nawet najmniejszego problemu, ponieważ może on być kluczowy w dalszych działaniach.

Do samego końca przeprowadzania prac, stawiamy sobie za cel i zadanie, dotrzymanie terminów i komfort  naszych klientów.

PRZEJDŹ DO OFERTY